Staň se Admaťáqem

Admatiq aktuálně hledá

Junior SalesPraha

Obchodníci jsou páteří admaťáckého týmu a protože rosteme raketovým tempem, hledáme mezi ně další posily - třeba právě tebe! #hvezdnyteam

Co by bylo náplní tvé práce?
Především písemně komunikovat anglicky s klienty z celého světa a nabízet jim možnost, jak navýšit zisky z prodeje internetového reklamního prostoru. Budeš pracovat s naším interním systémem a aktivně vyhledávat obchodní příležitosti na online trhu.

Jsi ideálním kandidátem do salesu, pokud:
Máš dobrou angličtinu, především její písemnou formu. To je základ, a když se ukáže, že umíš i další (jakýkoli) cizí jazyk, budeš mít plusové body. Jsi proaktivní, máš ochotu učit se novým věcem a jsi orientován na výkon. To by totiž měla být základní výbava každého admaťáqa. Měly by tě stejně jako nás zajímat moderní technologie a internetová reklama. Bez toho by tě ta práce asi tolik nebavila.

Co za to získáš?
Staneš se členem naší sehrané party, kde se jeden na druhého můžeme spolehnout. Budujeme startup, rosteme, můžeš u toho být s námi. Poskytneme ti časovou flexibilitu, práce u nás ti nebude bránit ani ve studiu. A s ohledem na své výsledky tu můžeš získat nadstandardní příjmy.

Mám zájem o pozici
Senior SalesPraha

Kdo jiný může převzít odpovědnost za sales tým, než zapálený obchodník, co má zkušeností na rozdávaní? Budeš to ty? #naturalleader

Co bys dělal?
Stejně jako juniorní obchodník bys měl i ty na starost akvizici klientů z celého světa, v tvém případě by šlo ale o ty největší, které se nám podařilo najít. Nabízel bys jim možnost, jak zvednout zisky z prodeje internetového reklamního prostoru. Zároveň bys měl na starost svůj tým obchodníků, který bys vedl a byl zodpovědný za jeho výsledky.

Koho hledáme:
Zkušeného člověka, kterého obchod baví a který se dokáže postarat o svůj prodejní tým, správně ho vést, motivovat a jít mu příkladem. Angličtina na dobré úrovni je i u téhle pozice nutností, budeš komunikovat se zákazníky z mnoha zemí. Potřebujeme někoho, kdo bude se svým týmem na jedné vlně, bude sdílet jeho zápal a orientaci na výsledek. A jako u všech tady je třeba mít zájem o moderní technologie. Poznáváš se v tom? Skvělé!

Proč by se ti to mohlo líbit?
Krom toho, že jsi zřejmě v obchodě jako ryba ve vodě a my ti nabídneme prostor k realizaci, máme skutečně skvělý a unikátní produkt, který bude radost nabízet. Žádné nádobí z kosmických slitin, ale nadějnou moderní technologii, jejíž přínos vidí zákazníci velmi rychle. Plány máme smělé, rosteme, tobě nabízíme možnost se na tom přímo podílet a samozřejmě si slušně vydělat. A taky máme tým chytrých a nadšených lidí, se kterými je radost pracovat :)

Mám zájem o pozici
SupportPraha

Někdo se musí postarat, aby u zákazníků i u nás všechno fungovalo tak, jak má. Od toho tu jsou naši všestranní a skvělí kolegové ze supportu. Bez nich by to nešlo. #kutiltim

Co dělají supporťáci?
Jak už víme, poskytují podporu a péči našim zákazníkům z celého světa, kteří potřebují asistenci se zavedením a spuštěním naší služby, nebo když jim něco nefunguje tak, jak má. Především ale generují kódy, které jsou nutné pro spuštění služby na stránkách zákazníka. Stejně jako kolegové ze salesu k práci používají náš interní systém. Zpracovávají a vyhodnocují data.

Zapadneš k nim, když:
Budeš dobře umět anglicky, a to jak psanou, tak i mluvenou formou. Zákazníky máme po celém světě, tedy kolik řečí umíš, tolikrát jsi admaťáqem :). Dokážeš pracovat pod tlakem a systematicky, takže se nezhroutíš, když na tebe přijde několik požadavků zároveň. Jsi technicky zdatný, zajímají tě moderní technologie a chceš na sobě stále pracovat, programátor ale opravdu být nemusíš, žádný strach :). Jestli se v tom všem vidíš, jsi náš člověk.

Co ti nabízíme:
Kromě skvělého týmu kolegů a možnosti být u zrodu technologického startupu se vším, co k tomu patří, což je samo o sobě hodně cool, dostaneš možnost poznat a rozvíjet unikátní systém monetizace webů. Budeme ti dávat nadstandardní finanční ohodnocení závislé na tvém výkonu a zároveň ti poskytneme i určitou volnost při plánování pracovní doby.

Mám zájem o pozici

Chceš vědět více?

 
 
 
 

Chceš to s námi zkusit?

Stačí vyplnit formulář 

Znáš někoho, kdo by měl zájem stát se Admaťáqem?
Sdílej nás